Smulkių gyvūnų viešbutis tauragėje, islandijos g. 7

Veterinarijos gydytojas taip pat teikia ir papildomas paslaugas, susijusias su naminių gyvūnų auginimu bei priežiūra. Viena iš jų - smulkių gyvūnų viešbutis.

Čia galite saugiai palikti savo augintinį, jei tenka išvažiuoti į tolimą kelionę, užsienį, atostogauti ar susidaro tokios aplinkybės, kad Jūsų augintinio kurį laiką nebus kam prižiūrėti. Juk tikrai ramiau, kai žinai, kad gyvūną prižiūrės specialistas ir laiku suteiks jam reikiamą pagalbą. Dažnai pasitaiko, kad gyvūnai, ilgesniam laikui netekę savo mylimo šeimininko, iš ilgesio tampa apatiški, suserga; būna atvejų, kad pabėga nuo juos prižiūrėti priprašytų kaimynų ar pažįstamų žmonių ir yra pavojus, kad galite aplamai jų daugiau nebepamatyti...

Veterinaras Tomas Bartušis siūlo kokybiškas gyvūnų viešbučio paslaugas. Moderniai įrengtose patalpose vienu metu gali gyventi iki 10 gyvūnų, kiekvienam iš jų įrengtos patogios ir higieniškos gyvenimo sąlygos. Jūs galite rinktis: ar maitinti Jūsų pateiktu maistu, ar naudoti veterinaro siūlomą super premium (Royal Canin, Natural Trainer, Eukanuba) arba premium ( Josera, Britt, Kira) klasės pašarą kuris bus parinktas specialiai Jūsų augintiniui. Yra ir specialių pašarų alergiškiems, kastruotiems / sterilizuotiems, turintiems inkstų akmenų problemų gyvūnams ir kt.

Veterinaras užtikrina, kad gyvūnas bus apžiūrėtas, pašertas, išvestas pasivaikščioti 2-3 kartus per dieną arba, jei yra ypatingų sąlygų ir reikalavimų, pagal atskirą susitarimą su savininku.

Smulkių gyvūnų viešbutis Tauragėje: patalpų vaizdas ir sąlygos